Cookies op www.aerestech.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
Met deze training leer je veilig werken met variabele transmissies en hydrostatische aandrijvingen. Naast dat je de werking van diverse variabele transmissies tot in detail gaat begrijpen, is de training ook gericht op het opsporen van storingen met behulp van diagnose-apparatuur. Deze training transmissie en hydrostatische aandrijvingen draagt ertoe bij dat je vaktechnische vaardigheden een behoorlijke boost krijgen. Je werk als allround monteur mobiele techniek wordt er gemakkelijker door en je kunt de klant nóg beter van dienst zijn. Innovaties in mobiele werktuigen gaan snel: zorg dat je kennis up-to-date blijft! Een training van Aeres Tech is een snelle manier om je kennisniveau te vergroten en je werk meer diepgang te geven.
De training is bedoeld voor monteurs mobiele werktuigen die werken aan machines voorzien van een variabele transmissie of een hydrostatische aandrijving. Ervaren technici en zij-instromers die graag meer willen weten over het analyseren en verhelpen van storingen, zijn gebaat bij deze training transmissies van Aeres Tech. We gaan uitgebreid werken aan deze materie en je oefent drie dagen lang met realistische storingen aan werktuigen. Dankzij kleine groepjes, veel zelf doen en volop mogelijkheden vragen te stellen leer je snel meer over de diverse transmissies. Praktijkkennis die je zo op de werkvloer kunt toepassen.
Allround monteur mobiele werktuigen niveau 3 of gelijkwaardig is vereist.
Voor deze training heb je geen speciale kleding nodig; zorg voor comfortabele kleding, je overall mag je thuislaten. Het dragen van veiligheidsschoenen is wél verplicht. Vergeet deze niet mee te nemen!
Denk ook aan het meenemen van je eigen laptop; bij voorkeur met persoonlijke diagnosesoftware en een inlog. Heb je dit niet? Dan wordt er gebruik gemaakt van Jal-test diagnose-apparatuur.